Kronika

Vlorë, asgjësohen 3978 rrënjë kanabis

Policia e Vlorës ka asgjësuar 3978 rrënjë kanabis sativa në një operacion në fshatin Brashaj.

Bimët narkotike u gjetën të mbjella në 7 parcela.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e kultivuesve të kanabisit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button