Kronika

Vlorë, policia asgjëson 1470 rrënjë kanabis të mbjella në 14 parcela

Policia e Vlorës ka asgjësuar 1470 rrënjë kanabis sativa, në operacione të zhvilluara në fshatrat Treblovë, Ramicë dhe Vuno.

Bimët narkotike ishin mbjellur në 14 parcela.

Policia po punon për kapjen dhe identifikimin e autorëve të kultivimit të kanabisit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button