roze

Vogue, në Ibiza për pushime

Vogue Williams ka mahnitur të gjithë në plazhin e Ibizas. 29-vjeçarja që është e martuar me Brian McFadden është shfaqur e jashtëzakonshme në një palë bikini të zeza.

Bukuroshja irlandeze është fotografuar duke shëtitur pranë hotelit ku po qëndron me pushime. Ajo kishte edhe edhe syze, si dhe flokët në një anë.

Ndërkohë, edhe vetë Vongue ka postuar disa foto në rrjete sociale duke shkruar se “asnjëherë nuk dëshiron të largohet nga ky vend”.

Williams ka shfryëtzuar pushimet edhe për të qenë në disa festa të çmendura që zakonisht organizohen në këto plazhe.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button