roze

Zbulohen tradhtitë e Ronaldos

Modelja 25-vjeçare e “Playboy” Daniella, ka treguar për gazetën meksikane “Reforma” se ajo ka kryer marrëdhënie seksuale më futbollistin 30-vjeçar nëntorin e kaluar, kohë kur ai ishte i lidhur me supermodelen Irina.

“E kam takuar Cristianon në nëntor 2014, në Amerikë,” ka thënë ajo. “Kishim biseduar më parë me njëri-tjetrin përmes e-mail dhe Skype. Më duhej të udhëtoja për punë dhe ai më tha të shkoja ta takoja për disa ditë”.

“Unë dëshiroja të realizoja ëndrrën time dhe të kryeja marrëdhënie me të, pasi e dashuroj trupin e tij. Ai sigurisht pëlqeu fytyrën time, gjoksin dhe faktin se kurrë nuk kishte fjetur me një modele të Playboy”, ka vijuar rrëfimin 25-vjeçarja.

Duket se deklarata e Irina Shayk, në të cilën la nënkuptohej se Ronaldo e kishte tradhtuar atë gjatë kohës që ishin bashkë, tashmë është konfirmuar.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button