Home / Sporti / Sporti ne bote

Sporti ne bote

Kupa e Evropës shkon në Romë

Italia është fituese e Kampionatit Europian 2020. “Axurrët” u treguan më të saktë nga pika e bardhë e penalltisë duke mposhtur “Tre Luanët” e drejtuar nga Roberto Mancinit. Për Italinë nga penalltia gabuan Belotti dhe Jorginho, kurse në krahun tjetër ...

Read More »