Sporti ne bote

Sporti ne bote

Nderohet ish-futbollisti brazilian, Zico

Ish-futbollisti i kombëtares braziliane Zico dhe ylli i Flamengos është nderuar me një statujë, e cila tashmë është vendosur në…

Read More »

Kanselo: CR7-ës i ka ikur koha, s’varemi më prej tij

Zhoao Kanselo ka qenë protagonist ditën e sotme në qendrën ku është grumbulluar Portugalia, e cila përgatitet për miqësoret me…

Read More »

Siner viziton kombëtaren në Majemi

Një surprizë e bukur ka ardhur për kombëtaren italiane pas mbërritjes në fushën e Inter Miami për seancën e parë…

Read More »

Dani Alvesh fiton lirinë me kusht

I ndaluar në janarin e 2023-it me akuzën e përdhunimit, Dani Alvesh shumë shpejt do të rikthehet në gjendje të…

Read More »

Turpërohet Napoli, Frosinone e mposht 0-4 në shtëpi dhe e eliminon nga Kupa e Italisë

Pas një sezoni të shkëlqyer, të kurorëzuar me titullin kampion, Napoli i këtij viti po kalon një periudhë tejet të…

Read More »

Manchester City në finale të Botërorit të Klubeve, mposht lehtësisht skuadrën japoneze

Gjysmëfinalja e Botërorit të Klubeve ka qenë si një ndeshje stërvitore për skuadrën e Guardiolës, teksa fitoi pastër 3-0 ndaj…

Read More »

Asllani, thuajse i sigurt për një vend titullari në mesjavë

Kristjan Asllani ka shumë mundësi që ta nisë titullar sfidën e Interit ndaj Bolonjës, që do të luhet të mërkurën…

Read More »

Shorti për fazën e play-off-it në Ligën e Konferencës

Në Nyon të Zvicrës është duke u hedhur shorti për fazën e play-off-it në garën e tretë për klube të…

Read More »

Shorti i Champions League, dy supersfida italo-spanjolle, City me fat

Napoli-Barcelona dhe Inter-Atletico Madrid janë dy supersfidat e fazës së 1/8-tave që dolën nga shorti i hedhur këtë të hënë…

Read More »

Ramadani: Këtë gol ia dedikoj bashkëshortes sime

Leçe i rikthehet suksesit gati tre muaj pas herës së fundit. Kaio Jorge i është kundërpërgjigjur golit të Piccoli-t, por…

Read More »
Back to top button