Home / Politika (page 749)

Politika

“Hapja e dosjeve”, pr/ligji nesër në Kuvend

Kuvendi shqyrton të enjten në seancë plenare dy projektligjet “për hapjen e dosjeve të ish-Sigurimit të Shtetit”, të propozuar nga qeveria dhe nga shoqëria civile. Ndërsa drafti i fundit është rrëzuar nga maxhoranca gjatë shqyrtimit në komisionet parlamentare, projekti i ...

Read More »