Home / roze (page 271)

roze

Motrat Kardashian të zëna me celularin

Kim Kardashian dhe dy motrat e saj, Kendall dhe Kylie Jenner ishin shumë të përqëndruara tek telefoni duke shkëmbyer mesazhe ose duke kontrolluar rrjetet sociale, kur audienca në MTV Video Music Awards  mbajti një minutë heshtje për adoleshentin e vrarë ...

Read More »

Nicki Minaj “pushton” skenën e MTV

Nicki Minaj ishte ndër këngëtaret e shumta që performoi në skenën e ndarjes së çmimeve “MTV Video Music Awards”…dhe nuk zhgënjeu. Minaj u paraqit me hitin e saj të fundit, Anaconda. I shumëpërfolur për videoklipin “e tepruar” edhe në skenën ...

Read More »

Jennifer Lopez: Dua të martohem sërish

Jennifer Lopez ka një pasion për jetën në çift  edhe pas 3 martesave të dështuara. Tashmë që është “single”  pas ndarjes nga i dashuri Casper Smart  thotë se është e gatshme të martohet sërish. “Dëshiroj të martohem . Më pëlqen ...

Read More »

Romantiku Gerard Butler

Gerard Butler është ndër beqarët më të kërkuar në qarkullim në Hollywood dhe nuk është risi që shumë femra lënë kokën pas tij. Aktori u fotografua në plazhet kaliforniane në shoqërinë e një femre misterioze të cilës po i tregonte ...

Read More »

“Dashuri me shikim të parë”

Shtypi rozë është vënë në ndjekje të presidentit francez, Francois Hollande, qysh në momentin që u zbulua lidhja e fshehtë me aktoren Julie Gayet. Ai ka qenë i ndjekur nga paparacët, 24 orë edhe gjatë pushimeve. Vetëm disa ditë ai ...

Read More »

Kohë të vështira për Rita Ora

Ajo nuk po kalon një periudhë të qetë në jetën e saj personale, por si një profesioniste e vërtetë në publik shfaqet gjithmonë me buzëqeshjen që i maskon gjendjen në të cilën ndodhet. Ndarja nga Calvin Harris ishte krejt e ...

Read More »