roze

Bey-kini, ditë e re, foto të reja

beyonce1Ditë e re, bikini të reja. Beyonce postoi në rrjetet sociale dy shkrepje “të freskëta” nga pushimet e saj në Francë.

33-vjeçarja shfaqet me bikini me ngjyrë të bardhë në dy situata, në njërën “serioze” e në tjetrën e qeshur.

Ndonëse nuk është përmendur asnjëherë nga vetë këngëtarja, fotot besohet se janë një përgjigjje ndaj kritikave të shpërthyera para pak kohësh në rrjetet sociale që e akuzonin për përdorimin e Photoshop-it për t’u treguar më e dobët.

Bey ndodhet në Francë së bashku me bashkëshortin e saj Jay Z dhe vajzën 2-vjeçare Blue Ivy, pushime që mbyllin zhurmat mediatike për një divorc të mundshëm të tyre.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button