Home / Moda / Endri Prifti vjen me “ndryshim koke”, lyen flokët

Endri Prifti vjen me “ndryshim koke”, lyen flokët

Këngëtari korçar Endri Prifti ka publikuar një foto në Instagram ku tregon se ka bërë një ndryshim në pamjen e tij të jashtme.

Në këtë foto ai shfaqet me mjekër dhe kokë të bërë më bojë. Si do të vijë këtë herë Endri? Ndërkohë krahas fotos ai shkruan: “Plasi ketej nga lagja, ndryshim koke,”-përfundon postimin Prifti.

Leave a Reply

%d bloggers like this: