Home / Moda / Eva Longoria ndërron 6 veshje gjatë prezantimit

Eva Longoria ndërron 6 veshje gjatë prezantimit

eva-longoria-nd-euml-rron-6-veshje-gjat-euml-prezantimit_hdNjë minifund me printe azteke, një fustan i gjatë e i tyltë…dhe 4 veshje të tjera brenda një nate.

Në ndarjen e çmimeve ALMA, të cilat nderojnë komunitetin meksikan në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Eva Longoria shërbeu si prezantuesja e ceremonisë zgjodhi të ndërrohet, jo pak, por 6 herë.

Stilistja e Eva-s, Charlene Roxborough, kishte zgjedhur për aktoren nga Teksasi, por me origjinë meksikane, një fustan të shkurtër me printe azteke, një fustan blu, të tyltë, të stilit viktorian, një fustan gri me një krah të zbuluar, një fustan mustarde, i cili i zbulonte këmbët dhe një tjetër të zi, sërish të stilit viktorian. Më i bukuri nga të gjithë mbetet fustani i bardhë, me të cilin bëri parakalimin në tapetin e kuq.

Eva ishte shoqëruar nga mamaja e saj në event.

Në ceremoni, shkruan Anabel, morën pjesë edhe personazhe të tjerë të njohur, mes të cilëve përmendim Zoe Saldana-n, Mario Lopez, Aubrey Plaza, etj.

Leave a Reply

%d bloggers like this: