Moda

Veshje të rastësishme në qytet

Ja si vishen VIP-at në jetën e përditshme.

Kanye West dukej shumë i lumtur, ndërsa doli në takim me Kim Kardashian në West Hollywood. Kim për këtë rast kishte dalë pa sutjene

Aktorja Jennifer Garner shëtiste pa grim në Los Angeles

Katie Holmes dhe Suri, vajza e saj nga martesa me Tom Cruise, duke bërë pazar në Kaliforni

Aktoja Sharon Stone, duke në formë të shkëlqye fizike, ndërsa zbriti nga aeroplani në Los Angeles

Kourtney Kardashian, e cila është në pritje të fëmijës së tretë, ishte e shoqëruar nga partneri Scott Disick, përcjell Anabel. Ata sapo ishin kthyer nga një udhëtim nga Las Vegasi

Jennifer Lawrence në aeroportin e Los Angeles

Aktorja Keira Knightley dhe bashkëshorti i saj James Righton, duke u larguar nga hoteli pas premierës së filmit “The Imitation Game” në Londër

Aktorja Zoe Saldana dhe bashkëshorti, në pritje të fëmijës së parë, duke shëtitur nëpër Los Angeles

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button