Home / Sporti / Sporti ne bote / Thomas Muller në rolin e ultrasit (Video)

Thomas Muller në rolin e ultrasit (Video)

Në Gjermani është e zakonshme që lojtarët të festojnë fitoret bashkë me tifozët e tyre.

Këtë gjë bëri edhe Bayern Munchen pasi shpartalloi 6-1 Porton, në ndeshjen e dytë çerekfinale të Champions League.

Thomas Muller ishte ai që mori megafonin në dorë dhe këndoi koret së bashku me tifozët që kishin mbushur stadiumin Allianz Arena.

Leave a Reply

%d bloggers like this: