Home / Sporti / Tifozi fatlum, shënon dhe fiton 10 mijë funte (VIDEO)

Tifozi fatlum, shënon dhe fiton 10 mijë funte (VIDEO)

Skuadrat evropiane në mënyrë të ndryshme orvaten që në tribunat e tyre të tërheqin sa më shumë shikues. Për këtë qëllim ato organizojnë edhe loja të ndryshme të fatit për tifozët e tyre. Një lojë të tillë kishte organizuar skuadra e Randersit. Tifozi danez  Mishel Hansen , në pushimin e ndeshjes Randers – Hobro ka fituar 10 mijë funte , pasi ka shënuar një gol të bukur. Në pauzën e ndeshjes në fjalë ai ka shënuar në mënyrë perfekte, duke befasuar të gjithë të pranishmit në stadium.

Leave a Reply

%d bloggers like this: