Home / Sporti / Sporti ne bote / Real Madridi kërkon me cdo kusht belgun Hazard (Celsi)

Real Madridi kërkon me cdo kusht belgun Hazard (Celsi)

Real Madrid kerkon me cdo kusht transferimin e yllit te Celsit, Eden Hazard, i cili po dështon këtë vit në Premierligë me ekipin e tij, qe ndodhet ne pozite te veshtire.

Sipas mediave, Reali përveç se ofron shuma te medha financiare për Hazard, është gati që si pjesë të marrëveshjes të ofrojë edhe mesfushorin kolumbian, James Rodriguez.

Kolumbiani nuk po kalon momente të mira dhe drejtuesit e Realit janë gati ta largojnë atë për belgun e talentuar.

Leave a Reply

%d bloggers like this: