Rajoni

Anulohen fluturimet në aeroportin e Shkupit

Për shkak të mjegullës të gjitha fluturimet dhe aterimet në aeroportin e Shkupit “Aleksandri i Madh” mëngjesin e sotëm janë anuluar.

 anulohen-fluturimet-n-euml-aeroportin-e-shkupit_hdSipas informatave në ueb faqen e aeroportit, fluturimet e parapara deri në mesditë janë anuluar, ndërsa një pjesë e aterimeve në orët e herëta të mëngjesit janë orientuar drejt aeroportit “Shën Apostoll Pavle” në Ohër.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button