Kronika

Zjarr masiv mes Ksamilit dhe Butrintit, digjen rreth 1 hektarë me ullishte

Një zjarr masiv ka përfshirë një sipërfaqe me shkurre në zonën midis Ksamilit dhe Butrintit.

Forcat zjarrfikëse të Sarandës ndodhen në vendngjarje. Sipërfaqja e përfshirë nga zjarri llogaritet në rreth 1 ha ullishte.

Lajmi në përditësim…

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button