roze

Armina dhe Shkëlzeni e bëjnë publike

1403954299DSC00563.JPGartikullËshtë një nga çiftet më të përfolura, por asnjëherë nuk ishin parë apo fotografuar bashkë.

Kanë zgjedhur kopertinën e një reviste të re në treg për të bërë publike dashurinë e tyre. Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani janë në kopertinën e revistës “Who”, në numrin e parë të saj, ku janë botuar për herë të parë fotografi të çiftit në çaste intime me njëri-tjetrin.

Lidhja e Shkëlzenit me Arminën, nisi të përflitej gjithnjë e më shumë pas divorcit të djalit të ish kryeministrit, me bashkëshorten e tij Sadijen, me të cilën ka dy fëmijë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button