Kronika

Autobusi shkrumbohet nga flakët

Një autobus është djegur plotësisht në Fratar të Mallakastrës, duke bllokuar për disa minuta rrugën që e lidh këtë zonë me qytetin e Fierit.

Autobusi autobusi shpërtheu nga flakët papritur dhe brenda pak kohës zjarri i nisur në pjesën e motorit të tij përfshiu edhe pjesën tjetër të mjetit.

Fatmirësisht, raportohet se pasagjerët mundën të dalin në kohë për autobusit, ndërkohë që policia rrugore vendosi një perimetër sigurie për të shmangur çdo të papritur.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button