roze

Bella Hadid provokon sërish fansat

Bella Hadid e ka bërë përsëri, ka provokuar fansat këtë javë me fotot e mrekullueshme “topless” për një set fotografik të një reviste.

Modelja bukuroshe i ka treguar të gjitha për aparatin në fotot bardhë e zi të revistës “Flare”, e veshur me një këmishë të bardhë, bluzë të lagur, që i linte shumë pak vend imagjinatës. Në fotot e publikuara, Bella duket në formë perfekte trupore dhe tepër natyrale.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button