roze

Beyonce kërkon shtëpi e vetme

beyoncejayz1Zhurmat për ndarjen e Beyonce dhe Jay Z sa vijnë e përforcohen më shumë. Mediat rozë amerikane shkruajnë se në përfundim të turit muzikor që janë duke zhvilluar së bashku, dy këngëtarët e famshëm amerikanë do të ndahen.

Ajo që e ka ndërmarrë hapin e parë, sipas “New York Post” është Beyonce e cila ka dalë në kërkim të një apartamenti e pashoqëruar nga Jay Z. Në të shkuarën mendimi i këtij të fundit për apartamentet apo shtëpitë e përbashkëta ishte vendimtari.

I njëjti burim shkruan se duke u nisur nga madhësia e apartamentit të kërkuar nga këngëtarja dhe nga mungesa e Jay-Z gjatë audicionit për shitjen e tij është thuajse e sigurtë se Beyonce po përgatitet për jetën si e divorcuar.

Krisja e madhe mes çiftit të famshëm amerikan mbërriti pas bërjes publike të një zënke në një ashensor mes Solange, motrës së Beyonce dhe Jay Z. Raportohet se Solange goditi kunatin e saj për shkak se ky i fundit kishte lënë një takim me Rihanna-n më vonë gjatë asaj mbrëmjeje.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button