roze

Blake Lively pret fëmijë nga Ryan Reynolds

blake-ryanKanë dy vite që janë martuar dhe më në fund aktorët e Hollivudit Blake Lively dhe Ryan Reynolds kanë konfirmuar se presin një fëmijë.

Aktorja bukuroshe postoi në faqen e saj të internetit disa foto femrash shtatzëna, para se të postonte foton e barkut të saj të fryrë.

Lajmi vjen një muaj pasi ish-bashkëshortja e Ryan Reynolds, aktorja e famshme Scarlett Johansson, lindi një vajzë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button