roze

Cara Delevingne hedh poshtë zërat, mëse e dashuruar me St Vincent

Supermodelja Cara Delevingne ka shuar zërat për një ndarje me të dashurën e saj St Vincent, pasi ato janë parë të dyja mbrëmjen e të marëts në New York.

Çifti i dashuruar ka pozuar në tapetin e kuq për premierën e New York Paper Towns. Lajmi vjen pak ditë pasi MailOnline bëri të ditur se çifti është ‘më i bashkuar se kurrë’, pas zërave për një ndarje pas tetë muajsh.

Cara dhe St Vincent, emri i vërtetë i së cilës është Annie Clark, kanë qënë të ndarë për disa kohë për shkak të impenjimeve, por një burim thotë se çifti është më i dashuruar se kurrë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button