Ekonomia

Çmimi i energjisë 12 Lek? Rama: Rrenë SHQUP-i

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka garantuar sërish shqiptarët se nuk do të ketë rritje të çmimit të energjisë elektrike.

rama-FBNë një postim në profilin e tij në Facebook, në përgjigje të ankesave dhe shqetësimeve pa fund të qytetarëve për rritjen e cmimit të energjisë elektrike, Rama ka thënë se gjithë sa thuhet janë ‘rrena SHQUPI”.

‘Me pyesni si do ia beni me cmimin e energjise 12Lek?! Po e deshet shqip KJO ESHTE RRENE SHQUPI po e deshet shqup degjoni pushtethumburit!’- shkruan Rama.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button