Sporti

Cristiano Ronaldo drejt Manchester Unitedit?

Gjithcka mund te ndodhe. Perez e shet Ronaldon tek Manchester United?

derby-atletico-madrid-real-madrid-scor-4-0-in-campionatul-spaniei-2823-333x200Sipas mediave britanike, presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, do të pranojë ta shesë Cristiano Ronaldon te skuadra e Manchester Unitedit.

Ylli portugez, Cristiani Ronaldo, ka gjasa që në fund të sezonit të te largohet nga Real Madridi.

Sipas gazetes britanike, Daily Star, presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, do të pranojë me ne fund ta shesë Cristiano Ronaldon te skuadra e Manchester Unitedit.

Portugezi nuk po kalon formë të mirë në ndeshjet e fundit me madrilenet, nderkohe qe edhe demtimet si dhe mosha bejne te tyren. Këto sic duket do t’i shtyjnë drejtuesit te klubit te Real Madridit qe me ne fund te heqin dore nga ylli portugez.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button