Kosova

Darka e Lamës i bashkon të gjithë liderët në Gjakovë

darka-e-lam-euml-s-i-bashkon-t-euml-gjith-euml-lider-euml-t-n-euml-gjakov-euml_hd“Darka e Lamës” ka bashkuar të gjithë liderët e subjekteve politike. Aty janë Hashim Thaçi, Ramush Haradinaj dhe Isa Mustafa.

Nuk shihen ende përfaqësues të Lëvizjes Vetëvendosje.

Dy femrat e vetme në Kosovë me poste të tilla, siç është presidentja Atifete Jahjaga dhe kryetarja e Gjakovës, Mimoza Kusari – Lila janë bërë nikoqire të tyre në sheshin “Lama e Drithit”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button