roze

David Beckham shton koleksionin e tatuazheve

davidbeckham1David Beckham mund të quhet edhe një koleksionist i tatuazheve pasi ka një numër të pafundëm në të gjithë trupin.

Por ish-superylli i futbollit prezantoi tatuazhin e ri në një event të Belstaff, ku ai është zgjedhur imazhi për koleksionin e ri të veshjeve për meshkuj. 39-vjeçari kishte shkruar në dorën e djathtë ‘Dream Big Be Unrealistic’ insipiruar nga teksti i Jay Z.

Në muajin e fundit, Victoria Beckham postoi në “Twitter” pikërisht këtë frazë gjatë një konceri të Jay Z-Beyonce në “On the run Tour” në Los Angelos.

David mori pjesë në eventin e Belstaff i veshur me një xhaketë lëkure dhe xhinse, pjesë e koleksionit më të ri të kësaj marke për sezonin vjeshtë-dimër 2014.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button