Sporti

De Gea mund të largohet nga United

de-gea-mund-t-euml-largohet-nga-united_hdE ardhmja e David de Gea te Manchester United është duke u vënë në dyshime.

Daily Star raporton se e dashura e portierit të Manchester United, këngëtarja spanjolle Edurne Garcia, e ka porositur atë të largohet nga Liga Premier dhe të rikthehet në Spanjë.

“Sigurisht se dua ai të luajë këtu. Kurdo që jeni afër, aq më mirë. Sidoqoftë, unë e mbështesë atë në çdo gjë dhe e dëshiroj më të mirën për të”.

“Po ashtu, Manchesteri nuk është aq larg, unë kam kaluar shumë vite shumë shkuar lart e poshtë”, ka thënë ajo për The Other Report.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button