roze

Disa kg të tepërta edhe për Di Caprio-n

dicaprio1Di Caprio në Saint Tropez organizoi një mbrëmje bamirësie dhe  më pas vendosi të  kalojë disa ditë pushimi  me të dashurën, Toni Gram.

Leonardo Di Caprio është fotografuar në Saint Tropez teksa fondacioni i tij organizoi  një mbrëmje  bamirësie. Ai mblodhi yjet e botës së shoëbizz-it, të cilët ishin të pranishëm në këtë mbrëmje gala. Fondacioni i tij arriti të mbledhë rreth 18 milionë euro.

Di Caprio gjithashtu shijoi edhe disa orë në një jaht me të dashurën e tij modelen, Toni Garrn. Aktori duket se ka shtuar disa kilogramë nga imazhet e shkëputura Di Caprio e ka ekzagjëruar pak kohët e fundit me ushqimin.

Çifti duket se nuk ka përplasje dhe vazhdojnë të qetë romacën e tyre edhe pse gjatë ditëve të Festivalit të Kanës , Di Caprio u fotografua në një klub nate në shoqërinë e një femre misterioze.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button