roze

E gjeni dot se kush nga këto 3 foto të Fergie-t mori më shumë pëlqime?

Fergie ka postuar në Instagram 3 foto që së bashku bëjnë 1. Në fotot bardhë e zi, këngëtarja 41-vjeçare shihet të pozojë e shtrirë, duke i kthyer kurrizin aparatit.

Me një kostum të zi shumë seksi, 3 fotot tregojnë pjesën e kokës, të kurrizit dhe të pasmet e këngëtares së famshme. A e gjeni dot se kush mori më shumë pëlqime? Sigurisht që fotoja e tretë. Të pasmet morën 31 600 pëlqime, krahasuar me 16 000 pëlqimet e kurrizit dhe 15 000 të kokës.

Javën e kaluar, Fergie publikoi videoklipin seksi të këngës “M.I.L.F.$”, ku ajo së bashku me Kim Kardashian, Chrissy Teigen dhe Alessandra Ambrosio shfaqeshin shumë pak të veshura dhe duke u larë me qumësht.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button