Kosova

Fillon takimi i Bllokut

fillon-takimi-i-bllokut_2_hdLideri i AAK-së, Ramush Haradinaj dhe ai i Nisma-s, Fatmir Limaj, kanë hyrë në takim me Isa Mustafën, ndërkohë nuk dihet nëse aty po marrin pjesë edhe përfaqësuesit e Vetëvendosjes.

Takimi po mbahet në zyrat e Grupit Parlamentar të LDK-së, në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës, dhe vjen pas paralajmërimeve të Presidentes Jahjaga se do të caktoj një kohë për liderët se deri kur mund të gjejnë ndonjë zgjidhje, në të kundërtën do të ketë edhe zgjedhje.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button