roze

Hape rrugën, Kim! Motra e vogël shkëlqen për Calvin Klein

Kendall Jenner ka shkëlqyer në setin më të fundit fotografik për Calvin Klein, ku 19-vjeçarja pozon me të brendshme.

Motra e vogël e Kim Kardashian ka pozuar në mënyrë provokuese për fotografin Mikael Jansson.

Në setin fotografik reklamues të të brendshmeve të Calvin Klein janë edhe modelet Joan Smalls, Isabeli Fontana dhe Edita Vilkeviciute.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button