roze

“Hollywood Film Awards”, çfarë sikleti për Kristen Stewart

kristen1511Nuk kanë prestigjin e çmimeve “Oscar”, megjithatë “Hollywood Film Awards” ishte një mundësi e mirë për të mbledhur në të njëjtën sallë dhjetra yje të kinematografisë botërore.

Mes tyre ishin edhe dy “ish”. Kristen Stewart dhe Robert Pattinson. Ky i fundit bëri çmos për të shmangur ish të dashurën e tij në tapetin e kuq, por nuk ia doli të bënte të njëjtën gjë kur 24-vjeçarja u ngjit në skenë për të dorëzuar njërin prej çmimeve të ceremonisë.

Këtu Kristen ishte viktimë edhe e keqfunksionimit të veshjes së saj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button