Horoskopi

Horoskopi për datën 12 shkurt 2015

horoskopiDashi

Lumturia e një personi që e doni shumë do të jetë edhe juaja. Do të jetë një gjë e mrekullueshme për ju që të provoni një ndjenjë të tillë.

Demi

Të jeni të sjellshëm dhe të gatshëm nuk do të thotë të vendosni këmbët tuaja në kokë, as edhe për personin që e doni shumë. Sqarojini mirë gjërat.

Binjakët

Është rasti të nxitoni nëse dëshironi që të shihni të realizuar atë propozim që kultivoni prej disa ditësh. Duhet të dyshoni për idetë jo të qarta.

Gaforrja

Nesër hidhuni në një aventurë të re, pa pasur frikë se do të viheni nën provën e diçkaje që nuk e keni bërë kurrë më parë. Pasdite duhet të bëheni dëgjues.

Luani

Gjykimet tuaja të sotme do të jenë shumë të përgjithshme. Për këtë fakt do të arrini të bëni konfuz bashkëbiseduesit dhe këta të fundit do t’ju nënvlerësojnë.

Virgjëresha

Mos kini aspak frikë që të bëni atë që dëshironi më shumë: nuk është rasti që të ndiheni në siklet apo të hiqni dorë nga ndjenjat dhe qëllimet tuaja.

Peshorja

Mos e nënvlerësoni ndihmën që mund t’u jepni disa personave specialë, mbase nuk mund të bëni gjë konkrete, por prania juaj do të bëjë një ndryshim të madh.

Akrepi

Gjatë një diskutimi do të gjendeni pranë një personi sikur koha të mos kishte kaluar. Por gjërat nuk janë kaq të thjeshta, duhet të veproni më shumë.

Shigjetari

Mos e ekzagjeroni me fantazinë, por as mos jini shumë racionalë. Do të ndodhë ajo që është më e drejta, sepse bazat janë solide, duhet vetëm të bëni durim.

Bricjapi

Sot do ta kuptoni vërtet se sa shumë ju do një person dhe kjo gjë do t’ju lumturojë pa masë. Gjithsesi mundohuni që të reflektoni për drejtimin tuaj.

Ujori

Sot do të përjetoni një situatë pak kontroverse në momentin kur spontanisht do t’ju afrohet një person më i ri se ju, për t’ju dhënë këshilla.

Peshqit

Këtë të enjte do të përfshiheni në një rutinë të zakonshme, por pasdite do të takoheni rastësisht me disa njerëz që nuk i keni parë prej disa kohësh.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button