Horoskopi

Horoskopi për datën 13 janar 2015

horoskopiDashi

Do t’ia dilni t’u jepni të tjerëve këshilla të drejta dhe ata do t’ju admirojnë për këtë. Familja do të jetë e rëndësishme sot për ju.

Demi

Nëse dashuria do t’ju duket e shkretë, duhet të dini se një pjesë e mirë e fajit është e juaja dhe e humorit tuaj. Në punë do të zhgënjeheni.

Binjakët

Në dashuri shihni gjithnjë përpara dhe jo pas. Jetoni sikur e kaluara nuk ka ekzistuar asnjëherë. Ju presin emocione të reja.

Gaforrja

Qielli për të dashuruarit do të jetë “nervoz”, ndërsa beqarët në veçanti duhet të bëjnë ushtrime të vërteta durimi për të ardhmen.

Luani

Kontrollojeni makinën ose motorin. Sqarimet do të përshpejtohen për ata që janë çift. Nëse keni një projekt në mendje, kjo është koha për ta realizuar.

Virgjëresha

Nëse po mendoheni që të ndaheni, bëjini mirë llogaritë tuaja. Do të jeni në formë të shkëlqyer fizike. Të favorizuara do të jenë bashkëpunimet.

Peshorja

Një rrugë e re do t’ju hapet papritur, por mund t’ju gjejë të papërgatitur dhe me frikë në vete. Këshillohuni te njerëz të besuar.

Akrepi

Nëse nuk doni që të përfundoni në një telash të madh ruajeni një sekret tuajin në qetësi. Mos i vini ata që ju duan në vështirësi.

Shigjetari

Ruhuni nga disa miqësi që me kohën mund të shfaqen të rrezikshme: pak “pastrim” mes miqve është i nevojshëm. Rikuperoni vetëbesimin tuaj.

Bricjapi

Rënia në dashuri nuk është një dramë edhe pse ndiheni të trullosur dhe keni frikë. Jetojeni këtë moment me lumturi. Përgjithësisht një ditë me fat!

Ujori

Jini të fort dhe sprapsni çdo sulm ndaj durimit tuaj. Momente ëmbëlsie me partnerin tuaj. Probleme të mundshme me çështje dokumentesh.

Peshqit

Në mëngjes humori juaj nuk do të jetë edhe aq i mirë, por pasdite gjërat do të ndryshojnë. Do të kaloni shkëlqyeshëm në shoqërinë e më të dashurve.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button