Horoskopi

Horoskopi për datën 15 dhjetor 2014

horoskopiDashi

Kontaktoni me miqtë që jetojnë larg dhe që nuk dëgjoheni prej shumë kohësh. Shihni realitetin. Në dashuri gjërat do t’ju shkojnë kundër.

Demi

Mos vini dorë te një projekt nëse nuk jeni të sigurt se i keni të gjitha shanset për ta çuar deri në fund atë. Kushtojini më shumë kohë vetes.

Binjakët

Probleme keqkuptimi me të afërmit dhe të dashurit tuaj. Do të ishte më mirë që ditën e sotme ta kalonit vetëm me veten tuaj.

Gaforrja

Do të ktheheni pas duke shpresuar për dikë që e keni pasur shumë për zemër, por gjithsesi mos nxitoni. Kuptojini kufijtë e mosbesnikërisë.

Luani

Bëni kujdes ndaj objekteve delikate, sepse mund t’i thyeni dhe të krijoni dëme të pakthyeshme. Për një “rrugë” të re filloni të mendoni ndryshe.

Virgjëresha

Sot, vendimet më të rëndësishme, nuk duhet t’i merrni vetëm, por konsultohuni me ekspertët dhe këshillohuni me miqtë më të mirë.

Peshorja

Mendja juaj nuk njeh pushim, ndaj llogarisni edhe një periudhë relaksi. Dashuria për ju nuk do të jetë në “rrugën e duhur”.

Akrepi

Idetë dhe ambiciet nuk do t’ju mungojnë aspak sot: disa do të tregojnë interes. Flisni më pak dhe veproni më shumë. Lëreni mënjanë zilinë.

Shigjetari

Yjet do t’ju përkëdhelin sot, duke ju dhuruar një ditë të mrekullueshme. Do të kaloni orë të paharrueshme me personin e zemrës.

Bricjapi

Pasdite, disa prej jush, do të bëjnë mirë që të tentojnë fatin. Mund të marrin kënaqësi vërtet të pabesueshme dhe të zgjidhin disa probleme.

Ujori

Vonesa dhe pengesa për ju të shenjës së Ujorit. Një grua mund t’ju akuzojë për telashe. Por një Dash dhe një Peshore do t’ju ndihmojnë.

Peshqit

Mos mbani mëri. E shkuara do të arkivohet përfundimisht. Një lajm në pritje mund të ndezë shpresat tuaja. Kini besim. Dikush do t’ju surprizojë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button