Horoskopi

Horoskopi për datën 17 shkurt 2015

horoskopiDashi

Sot do të dëgjoni fjalë që do t’jua mbushin zemrën e do t’i bëjnë mirë shpirtit, por edhe vetëbesimit. Mos hezitoni as ju që të shprehni ndjenjat ndaj dikujt.

Demi

Sot do të merrni një lajm surprizë, i cili do t’ju lërë pa frymë. Jepini kohë vetes dhe konsultohuni me shokun ose shoqen më të mirë për sjelljen më të duhur në këtë rast.

Binjakët

Kjo e martë për ju të shenjës së Binjakëve do të jetë e mbushur me sfida, disa interesante dhe të tjera të bezdisshme. Gjithsesi, kushtojini rëndësi.

Gaforrja

Sot kujtesa nuk do t’ju vijë shumë në ndihmë, ndaj mundohuni që të bëni një listë të vogël me gjërat më të rëndësishme që keni për të bërë, sepse do të rrezikoni që të harroni diçka.

Luani

Mos i lejoni një personi t’ju magjepsë me fjalë të bukura. Pasdite bëjini favor një njeriu të dashur, përqendrohuni mbi këtë gjë për të shkarkuar të gjithë nervozizmin tuaj.

Virgjëresha

Do të njihni një person që ju ka intriguar gjithmonë. Mos kini turp, por bëjini të gjitha pyetjet që ju vijnë në mendje. Do të zhvilloni një dialog mjaft interesant.

Peshorja

Përkushtojuni një çështjeje që një mike juaj e dashur e ka sugjeruar dhe do të zbuloni diçka shumë interesante. Do të jetë bukur për ta ndarë me të.

Akrepi

Tashmë që jeni në fund të një rrugëtimi është më e thjeshtë që disa gjëra t’i shihni në mënyrë më objektive. Është normale që të keni diskutime.

Shigjetari

Në veçanti një punë që më në fund do të nisë do të duket në të njëjtën kohë shumë interesante, por edhe e komplikuar, që nga momenti që do t’ju duhet të keni parasysh edhe opinionet e të tjerëve.

Bricjapi

Mos u ndieni në siklet përballë një kolegeje që tashmë është edhe një shoqe e juaja: nuk është rasti që të keni frikë gjykimi nga ana e saj. Pasditen dedikojani vetes.

Ujori

Kjo ditë do të fillojë mirë, por do të “ndalet” pak gjatë në pasdite, kur një diskutim do t’ju bëjë që të pendoheni. Ndaj mendojini mirë fjalët që do të flisni.

Peshqit

Kjo e martë do t’ju paraqesë shumë të papritura, por ju gjërat duhet t’i shihni si një avantazh, në mënyrë që t’ia dilni mbanë sa më shpejt. Në mbrëmje organizohuni për të dalë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button