Horoskopi

Horoskopi për datën 22 dhjetor 2014

horoskopiDashi

Periudhë e mirë për të organizuar udhëtime me miqtë që mund të ndani shpenzimet. Informohuni mirë për disa praktika por edhe miqësi.

Demi

Dita e sotme do t’ju shkojë shumë mirë në studime dhe në punë. Por gjithsesi duhet të bëni durim gjatë pjesës së parë të ditës.

Binjakët

Do të përpiqeni që të “zgjoheni” nga një topitje që iu ka “mbërthyer” prej disa ditësh. Është mirë që të flisni me një mik të rëndësishëm për ju.

Gaforrja

Fakti që flisni shumë, por veproni pak, vjen për shkak të përtacisë tuaj të të vepruarit. Megjithatë, një dhuratë e vogël e marrë ose e dhënë do t’ju heqë mërzinë.

Luani

Një zgjim i mirë për të gjithë ata që i përkasin shenjës së luanit. Jupiteri do të ndikojë pozitivisht te ju sot. Gëzojuni kësaj dite.

Virgjëresha

Marrëdhëniet me miqtë dhe kolegët nuk do t’i keni të mira sot. Mërkuri do t’ju bëjë të ndjeni gjithë ndikimin e tij negativ. Bëni durim.

Peshorja

Mos u shtirni që të jeni simpatik me të gjithë sot. Mundohuni të qëndroni në ekuilibrin tuaj të zakonshëm dhe të jeni vigjilent.

Akrepi

Diçka që më parë ju dukej e largët tashmë do t’ju shfaqet papritmas. Do të gëzoheni për një sërë arsyesh, por duhet të bëni llogarinë me të shkuarën.

Shigjetari

Sot kushtojini kujdes të veçantë gjithçkaje që do të bëni. Shanset do të jenë të mëdha për të parë dikë që nuk e shihnit prej kohësh.

Bricjapi

Ju pret një surprizë e bukur: dikush ka menduar një mënyrë mjaft të mirë për t’ju kërkuar falje me një gjest të vogël, por domethënës.

Ujori

Një dashuri e largët mund të trokasë sërish në portën tuaj. Jini të kujdesshëm. Sot partneri mund t’ju befasojë me ndonjë surprizë.

Peshqit

Mos u besoni sekrete miqve ose të afërmeve nëse dëshironi që të mbesin ende të tilla. Të tjerët do të flasin shumë për jetën tuaj private.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button