Horoskopi

Horoskopi për datën 22 nëntor 2014

horoskopiDashi

Do të përjetoni zhgënjime. Marsi do t’ju bëjë që të besoni gjëra që nuk ekzistojnë. Bëni kujdes me lidhjet ekstra.

Demi

Përpara se të merrni një borxh, vlerësojini mirë financat tuaja. Qëndroni mënjanë nëse bashkëfolësit tuaj nuk kënaqen nga ajo që thoni.

Binjakët

Shpeshherë jeni tendenciozë dhe çdo gjë që thuhet e merrni në aspektin personal. Kujdesuni më shumë për veten dhe interesat tuaja.

Gaforrja

Sot mund të jeni në qendër të thashethemeve dhe të kritikave. Duhet të jeni të ndërgjegjshëm për arsyet tuaja dhe të tërhiqeni në rrugën tuaj.

Luani

Venera do t’ju japë bukurinë dhe tërheqjen e nevojshme për t’ju bërë rrezëllitës përpara personit që e keni ëndërruar prej kohësh.

Virgjëresha

Jepini kohë kohës dhe do të shiheni se një person që nuk besonte te ju, së shpejti do t’ju kontaktojë dhe për këtë do të ndiheni të lumtur.

Peshorja

Mund të takoni dikë që nuk e shihni prej kohësh. Rekomandohet që të arsyetoni me mendje dhe jo me zemër. Bëni kujdes me shpenzimet.

Akrepi

Arsyet tuaja me siguri që do të jenë më të vlefshme nëse ju do të përdorni pak takt dhe ndjeshmëri. Kujdes bëni me impulsivitetin.

Shigjetari

Mos thoni menjëherë ato ç’ka mendoni pa reflektuar më parë. Më të mira do të jenë dashuritë serioze sesa flirtet.

Bricjapi

Priteni ende personin e duhur për jetën tuaj, sepse nuk do të mbeteni të zhgënjyer. Shihni përreth jush, sepse mund të jetë më afër nga se e mendoni.

Ujori

Nëse keni një projekt në mendje ky është momenti favorizues për të vepruar mirë dhe shpejt. Spastrojini miqësitë virtuale.

Peshqit

Për personat e shenjës së peshqve, kjo e sotmja do të jetë një ditë e çuditshme, e mbushur me avantazhe dhe dizavantazhe. Kujdesuni për sekretin tuaj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button