Horoskopi

Horoskopi për datën 25 nëntor 2014

horoskopiDashi

Në këtë periudhë do të bëni miqësi të reja. Por kujtohuni gjithmonë që të jeni të rezervuar dhe vlerësojini mirë ata që do të njihni.

Demi

Organizohuni para kohe dhe arrini në orar në takime. Shumë gjëra varen nga imazhi që jepni për veten. Përkushtojuni shëndetit.

Binjakët

Do të kaloni me guxim çdo lloj problemi që do të hasni. Por gjithsesi në këtë periudhë mos ia lini rastësisë gjërat që do të bëni.

Gaforrja

Për të “nesërmen” duhet të mendoni me më shumë besim te vetja dhe me më shumë forcë. Nëse jeni në kërkim të një pune do të favorizoheni.

Luani

Nëse keni shpresë që marrëdhënia juaj me të tjerët të përmirësohet, atëherë duhet të jepni edhe ju kontributin tuaj të mirë.

Virgjëresha

Duhet të luftoni për atë që dëshironi. Në dashuri do të ndiheni të vetmuar, në punë të pakuptueshëm ndërsa në shtëpi nuk do të jeni të qetë.

Peshorja

Ndonjë moment relaksi do t’ju shërbejë që të fitoni qetësinë e nevojshme dhe përqendrimin që do t’ju duhet për ditët në vazhdim.

Akrepi

Në ditën e sotme mund të “putheni” nga fati! Nuk do të thotë se do të fitoni bujshëm, por në punë dhe dashuri do t’ju ecin gjërat mirë.

Shigjetari

Mos e lëshoni veten nëse gjërat nuk shkojnë mirë në dashuri. Por mundohuni që të kuptoni arsyet e vërteta të dështimeve të së kaluarës.

Bricjapi

Marsi mund t’ju bëjë të nxituar sot për të bërë gabime. Ndaj bëni kujdes me financimet dhe me këstet e kredive, nëse e keni një të tillë.

Ujori

Shmangini vendimet dhe ndryshimet e rëndësishme. Këto kohë ndiheni shumë nervozë. Beqarët mund të ndihen rehat në një dashuri të re.

Peshqit

Një person e doni prezent vetëm në ëndrrat tuaja. Shiheni realitetin në fytyrë! Duhet të kuptoni se xhelozia juaj është absurde!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button