Horoskopi

Horoskopi për datën 27 dhjetor 2014

horoskopiDashi

Një miqësi po bëhet edhe më e thellë. Bëni kujdes me zjarrin dhe me elektricitetin. Të favorizuara do të jenë kontaktet me personat më të mëdhenj.

Demi

Në dashuri dhe ndjenja duhet pak guxim. Bëjani të ditur njeriut të zemrës se sa shumë e doni pa marrë parasysh asgjë tjetër. Bëjeni të lumtur atë.

Binjakët

Sot mund të jetë një ditë pozitive, edhe pse nuk do t’ia dilni të mos jeni xheloz. Nëse do të merrni një refuzim nga një mik, mos u shqetësoni.

Gaforrja

Krijoni bazat për të “riparuar” një çështje e cila është bllokuar prej fajit tuaj. Ndryshime të papritura në dashuri. Pavendosmëri.

Luani

Sot disa rrethana do t’ju bëjnë që të rivini kontakte me disa persona që ju interesojnë. Shfrytëzojeni mirë këtë atmosferë të mirë që do t’ju japë Mërkuri.

Virgjëresha

Do të jetë një ditë ideale për të krijuar miqësi të reja. Do ta kuptoni se pa të tjerët, mund të ndiheni vetëm. Do të bëni gjëra të mëdha sot.

Peshorja

Diskutime të tepërta me disa të afërm do t’ju shtyjnë që të bëni ndonjë gabim. Ndaj do të ishte mirë që të gjitha diskutimet t’i përballonit me qetësi.

Akrepi

Jini të arsyeshëm me një person që dëshiron me çdo kusht që të afrohet me ju. Nuk është e thënë se duke e mbajtur larg do të largoni qëllimet e tij.

Shigjetari

Disa çaste lumturie në dashuri do të “prishen” nga disa keqkuptime. Jini të durueshëm dhe të kuptueshëm me partnerin.

Bricjapi

Dallimet e vogla në familje dhe në vendin e punës do të zgjidhen me një mendim praktik. Edhe pse cilësitë tuaja nuk mund të mohohen, ju nuk doni t’i shfaqni.

Ujori

Kini më shumë kujdes për shëndetin tuaj. Është e vërtetë që keni shumë shqetësime, por duhet të kuptoni se duke e mbrojtur atë, do të keni sukses në ato që meritoni.

Peshqit

Kush ka kohë…ka gjëra të tjera të rëndësishme për të bërë; dhe për ju është parashikuar se do të bëni të tilla në sajë të forcës që do t’ju japë Jupiteri.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button