Horoskopi

Horoskopi për datën 29 korrik 2015

Dashi

Vazhdoni të ndiqni gjurmët pozitive në të cilat gjendeni. Sot do t’ju jepen aq shumë mundësi saqë në mbrëmje realisht do të ndiheni të lodhur, por sigurisht edhe tepër të gëzuar për çfarë keni arritur.

Demi

Sot duhet të jeni të aftë që të zhdukni nga dita edhe mendimet tuaja, gjithçka që së fundmi ju kanë vënë në vështirësi. Momentet e qetësisë do t’ju alternohen me ato të konfuzionit.

Binjakët

Problemet që do t’ju kanosen sot do të mund t’i injoroni qetësisht: më mirë që t’i shpenzoni energjitë tuaja për diçka të dobishme. Gjeni pak kohë për të reflektuar dhe më pas veproni.

Gaforrja

Sot duhet të injoroni skepticizmin që do t’ju përfshijë kur të merrni një ftesë të pakëndshme nga dikush që ka pushtuar interesin tuaj, por që nuk e di ende se si ta inkuadrojë.

Luani

Merrini gjërat me një hap më shpejt dhe bëjini vetes një favor për të shmangur çdo lloj mendimi që do të hapte plagët. Mos u përqendroni te ato gjëra që do të hiqni dorë, por tek ato që keni për momentin.

Virgjëresha

Mos u merrni më me situatat që këto ditët e fundit nuk ju kanë kënaqur: jeni aq shumë të përfshirë saqë nuk jeni objektiv duke e ekzagjeruar në sensin pozitiv dhe negativ, sipas momentit.

Peshorja

E marta juaj do të jetë një ditë e qetë gjatë së cilës mund të përballoni lehtësisht dhe me qetësi një sërë çështjesh që i shtynit prej shumë kohësh. Nëse keni dyshime, mos i mbani për vete.

Akrepi

Sugjerimet që ju vijnë së fundmi duket se nuk funksionojnë më. Ka ardhur momenti që të jeni ju këshilluesja më e mirë e vetes. Tashmë keni në dorë të gjitha letrat fituese. Ju duhet vetëm pak kurajë.

Shigjetari

As kjo e martë nuk do të jetë shumë e thjeshtë për ju, por lajmi i mirë është se keqkuptimet do të marrin fund me ditën e nesërme. Pasdite mos bini pre e nostalgjisë për një person.

Bricjapi

Lërini gjërat të ecin, mos u ndalni. Në këtë çast kritik nuk duhet të bëni melodrama, por të bëni të pamundurën për të nxjerrë jashtë anën tuaj të çmendur, atë që nuk e dëgjoni pothuajse kurrë.

Ujori

Dëshirat jo gjithmonë realizohen, të paktën jo në mënyrën që ju doni. Gjithsesi mos u dëshpëroni për shkak të një vështirësie: do t’ju duhet ende kohë. Pas pak muajsh do të lumturoheni shumë.

Peshqit

Boll më me dëngla! Merrini vendimet tuaja duke folur qartë dhe duke i shpjeguar disa çështje të mbetura pezull. Bëjeni me lehtësi, pa e kthyer çështjen në tragjedi. Nuk është e rastit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button