Horoskopi

Horoskopi për datën 3 dhjetor 2014

horoskopiDashi

Partnerët klandestinë duhet të bëjnë shumë kujdes për të mos u zbuluar. Ekzistojnë persona që duan të hakmerren shumë ndaj jush.

Demi

Do të filloni të ndieni lodhje nga një raport shumë monoton. Përpiquni ta inkurajoni partnerin tuaj dhe ta vini në lëvizje përmes dashurisë.

Binjakët

Lëreni mënjanë xhelozinë dhe mërinë dhe përballoni hapur problemet që ju janë shfaqur në çift. Jini më të vendosur në gjithçka do të bëni.

Gaforrja

Bëni kujdes, sepse sot mund të lindë një flirt i rrezikshëm ose një lidhje e komplikuar. Ndaj mos u fiksoni duke menduar një person që nuk ju meriton aspak.

Luani

Dashuri të largëta mund të shfaqen papritmas. Në fakt është dikush që nuk ka reshtur kurrë së dashuruari. Atë mund ta takoni pikërisht sot.

Virgjëresha

Mos bëni hapa mbrapsht mbi një vendim që tashmë e keni marrë, që i takon miqësisë. Ju keni të drejtë dhe nëse do ta bëni këtë gjë.

Peshorja

Sot do të jetë një ditë ideale për të filluar një dietë ose për të blerë një fustan të ri. Ndryshime, një dashuri e re dhe një udhëtim i bukur.

Akrepi

Sot do të jetë një ditë perfekte për t’i bërë kritikë vetes dhe për të zbuluar disa anë karakteri që duhen përmirësuar.

Shigjetari

Mos lejoni që xhelozia të fitojë mbi ju. Largojini nga mendja mendimet e kota mbi tradhtinë. Jini më të dashur me partnerin/en.

Bricjapi

Mund të keni nevojë për maksimumin e përqendrimit dhe të vullnetit për të zgjidhur ndonjë problem të vogël me partnerin.

Ujori

Një situatë që e keni veçanërisht për zemër është e rikuperueshme. Reflektoni dhe jeni të përgjegjshëm. Dikush që nuk e shihni prej shumë kohësh do t’ju gëzojë pa masë.

Peshqit

Kurrë mos thuaj kurrë: ajo që nuk ndodh për mijëra ditë, mund të ndodhë në një çast. Por impulsiviteti që do t’ju karakterizojë sot mund të provokojë ndonjë problem.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button