Horoskopi

Horoskopi për datën 4 dhjetor 2014

horoskopiDashi

Situatë shumë e ndërlikuar me partnerin, ndaj sot shmangni çdo diskutim. Për beqarët të reja të mira, por që do të konkretizohen me kohën.

Demi

Shihni përreth: si ata që janë çift edhe beqarët, duhet të hapen ndaj të tjerëve dhe të bëjnë njohje të reja. Durimin mos e humbni për asgjë.

Binjakët

Vendosni orar për çdo impenjim tuajin sot, për të arritur të përpiktë në takime. Në shoqëri do të hasni momente tensioni, ndaj ruani qetësinë.

Gaforrja

Gjërat estetikisht të bukura do të tërheqin vëmendjen tuaj. Do të jeni shumë krijues sot. Historitë e rrufeshme nuk bëjnë për ju!

Luani

Dikush, shumë pranë jush, do t’ju bëjë të lumtur, ndërsa ju do të dini ta çmoni thjeshtësinë e tij/saj. Jupiteri do të ndikojë për mirë në ju.

Virgjëresha

Një kolegu juaj sot do të jetë vërtet i padurueshëm sot. Mbajeni veten dhe bëni durim që të mos flisni për gjëra që mund të pendoheni.

Peshorja

Miqtë dhe shoqatat mund të “ndërtojnë trampolina” shumë të mira për ju, që të ndryshoni diçka në jetën tuaj.

Akrepi

Dashuria do të kushtëzojë humorin tuaj. Në familje do të keni probleme komunikimi. Mos jini impulsiv në veprimet që do të bëni.

Shigjetari

Hëna nuk do t’ju ndihmojë që të ëndërroni dhe shumë shpejt mund të gjendeni përballë një realiteti të kundërt nga ai që e kishit imagjinuar.

Bricjapi

Mos kini frikë të kurseni: shmangni shpenzimet e kota. Përpiquni të rrisni të ardhurat tuaja dhe të gjeni një punë me më pak shqetësime.

Ujori

E ardhmja juaj mund të jetë më e mirë nëse do të shfrytëzoni rastet e që do t’ju interesojnë që sot e në vazhdim për shkak të një qielli plot me energji.

Peshqit

Mësohuni që të mendoni menjëherë pozitivisht, për të lënë pas të gjithë tensionet, ankthin dhe shqetësimet e të shkuarës.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button