Horoskopi

Horoskopi për datën 5 gusht 2014

horoskopiDashi

Sot gjithçka duhet ta bëni me maksimumin e qetësisë dhe mendojeni mirë atë se çfarë do të bëni më vonë. Marsi mund t’ju krijojë ndonjë problem. Ndaj bëni kujdes!

Demi

Dashuria nuk do t’ju sjellë humor të mirë: po rrezikoni shumë. Jini më pak xheloz dhe posesiv dhe më pas do të shihni se gjithçka do të zgjidhet lehtësisht.

Binjakët

Një person ju ndjek me zemër dhe po “copëtohet” për ju. Do të jetë tepër e vështirë që ai t’ju shprehet, nga ana tjetër as ju nuk do ta kuptoni. Mos shpenzoni shumë për gjëra të kota.

Gaforrja

Kujdesuni më shumë për partnerin tuaj dhe mos i merrni gjërat në sensin negativ. Miqtë do t’ju japin këshilla që në fund të fundit janë të drejta. Dëgjojini ata.

Luani

Makina dhe shpenzime të tjera po ju vënë në tension? Mos u shqetësoni, por mundohuni të gjeni ide të reja për të ardhmen. Kujdesuni për shëndetin më shumë.

Virgjëresha

Keqkuptimet mund t’jua prishin ditën. Ndaj është mirë që të mos flisni shumë sot, dhe për më tepër pa u menduar. Do t’i bëni gjërat e duhura në momentin e duhur.

Peshorja

Ditë jo e mirë, sidomos për të lindurit në ditën e shtunë dhe të mërkurë. Bëni kujdes që të mos luani shumë, pra gjithçka me masë. “Merruni” pak më shumë me njeriun e zemrës.

Akrepi

Nuk mund të dëshironi më të mirën në dashuri nëse keni lindur të enjten ose të shtunën. Beqarët mund të gjejnë ngushëllim në një dashuri të re. Tani po mendoni për një person që keni për zemër!

Shigjetari

Sot nuk do të ndiheni mirë. Mes stresit, mërzisë, miqve të padurueshëm dhe shumë shqetësimeve të tjera të përkohshme, do të donit që “bota të shuhej”.

Bricjapi

Dinamizëm, komunikim i zellshëm dhe shumë bukuri. Dëshiron të blesh gjëra të reja. Në mbrëmje, dashuria do të jetë drithëruese. Do t’ju shkojë gjithçka mirë edhe në çështjet ligjore.

Ujori

Përpiquni të studioni botën në të cilën mund të zgjidhni problemin që ju shqetëson. Me pak sakrificë dhe shumë këmbëngulje mund t’ia dilni mbanë.

Peshqit

Nëse bujaria juaj nuk vlerësohet, mos u mundoni shumë. Ndiqni rrugën tuaj dhe mos prisni mirënjohje. Kujtohuni dhe mos e humbni shpresën se kush bën mirë, gjen mirë herët a vonë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button