roze

Jeniffer Lopez di si të bëjë një selfie joshëse

Jennifer Lopez di si të bëj një selfie joshëse të saj. Ylli i popit, 47 vjeç, ka postuar një foto të sajën në Instagram, ku shfaqet me një bluzë bust, dhe një varëse të shndritshme argjendi.

Më floket të hedhur pas, këngëtarja duket mahnitëse teksa merr një pozë joshëse para kamerës.

“Sunday best”, shkruan këngëtarja në diçiturën e fotos. Nga dritat e shumta në sfond duket se JLo e ka bërë foton gjatë pushimit të një sesioni fotosh.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button