roze

JLo feston 45-vjetorin me një festë 100 mijë dollarëshe

JLO-ditlJennifer Lopez mbushi 45 vjeç dhe e festoi ditëlindjen duke organizuar një “party” me një vlerë prej 100 mijë dollarësh ditën e enjte.

Për ëmbëlsirën e 100 të ftuarve të saj këngëtarja kishte zgjedhur një tortë të madhe që kishte formën e një femre që ngjante me të, të shtrirë mbi një luan.

Khloe Kardashian, French Montana, Fat Joe, Kelly Ripa, Leah Remini dhe Andy Cohen ishin disa nga të ftuarit sipas ‘TMZ’-së.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button