roze

Kendall Jenner zhvishet sërish

kendalllovemagazineKendall Jenner është motra e Kim Kardashian protagonistja e realitit “The Keeping up with Kardashian”, por bukuroshja në të gjitha mënyrat po përgatitet që të shkëlqejë në botën e modës.

Ajo është duke ndjekur pasionet e saj dhe moda është ndër të parat. Pasi sfiloi për “Channel” në Paris dhe u shfaq “topless” në revistën “Interview”, ajo tashmë ka pushtuar një tjetër kover atë të  “Love Magazine”.

Në setin e fotove të “Love Magazine”, ajo shfaqet  gjysmë e zhveshur me flokë të lagura dhe një shikim sensual. Në muajin nëntor Kendall Jenner do të festojë ditëlindjen e saj të 19 dhe për të ka ende kohë për të treguar vlerat në botën e modës.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button