Bota

“Koment në Indi, tentoi të varrosë të gjallë të bijën 10 vjeç, arrestohet babai

Një person është arrestuar në Indi pasi kishte tentuar që të varroste të gjallë vajzën e tij 10 vjeç. Ngjarja shokuese ndodhi në Tripura. Abdul Hussein hapi një gropë në oborrin e pasmë të shtëpisë, në kohën që gruaja nuk ishte aty.

vajzaAi e futi vajzën aty, me duart e lidhura dhe gojën e mbyllur. Ai tha se nuk e donte fëmijën e tij vetëm pse ishte vajzë. Babai është arrestuar dhe akuzohet për tentativë vrasje.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button