roze

Kur bota virtuale ngatërrohet me realitetin

nutini-paoloKëngëtari Paolo Nutini është shumë i dhënë pas video-lojërave menaxheriale të futbollit dhe këtë gjë e tregoi kur snoboi një futbollist të skuadrës Celtic pasi ai kishte munguar në stërvitje në botën virtuale të lojës.

Sipas ‘Scottish Daily Record’, këngëtari ka thënë: “Isha menaxher i Celtic në video-lojë kur lojtarët më ftuan tek dhomat e zhveshjes për t’i takuar. Aty ishte një lojtar që nuk e njihja. Doli që ky lojtari nuk ishte paraqitur në stërvitje në video-lojë dhe unë nuk i dhashë dorën, thjesht e qortova.”

Nutini nuk e zbuloi emrin e futbollistit, por tha se ende luan për Celtic.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button